plcsentlfrdeiditlvltrues

     

baner4

Jesteśmy firmą z tradycjami rodzinnymi od 1989 roku.
Firma została założona przez Krystynę i Piotra Karbowskich, którzy posiadali doświadczenie w prowadzeniu sklepu zoologicznego oraz hodowli zwierząt.

W obecnej formie działamy od 2000 roku, a hurtownią zarządzają dzieci państwa Karbowskich: Paulina i Dominik, którzy zdobytą wiedzę dodatkowo wzbogacili o odpowiednie wykształcenie ichtiologiczne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.
Akwen to hurtownia, której głównym asortymentem są żywe zwierzęta. Więcej o naszej ofercie znajdziecie Państwo w dziale OFERTA.

Nasza główną działalnością jest sprzedaż całego żywego i mrożonego asortymentu znajdującego się w sklepach zoologicznych. Ryby i zwierzęta sprowadzamy praktycznie z całego świata i rozwozimy przystosowanym transportem w zasięgu Polska i wschodnia Europa.

Jesteśmy rzetelni, a naszym klientom służymy dodatkowo swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Współpracujemy z lekarzami weterynarii oraz specjalistami w diagnostyce, dzięki czemu mamy możliwość sprzedaży zdrowych zwierząt.


Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, dlatego też klientów wybierających się do nas po raz pierwszy zapraszamy z dokumentami zaświadczającymi prowadzenie działalności gospodarczej o profilu zoologicznym.

Zapraszamy do współpracy.