O firmie

Jesteśmy firmą z tradycjami rodzinnymi od 1989r., w obecnej formie działamy od 2000 roku. Firmę otworzyli  Krystyna i Piotr Karbowscy, mając doświadczenie w prowadzeniu hodowli zwierząt, ryb oraz prowadzenia sklepu zoologicznego. Obecnie hurtownią zarządzają dzieci państwa Karbowskich: Paulina i Dominik, którzy zdobytą wiedzę dodatkowo wzbogacili o odpowiednie wykształcenie ichtiologiczne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Hurtownia Akwen to głównie towar pochodzenia żywego – rybki ozdobne i stawowe, ptaki, gryzonie ,  rośliny, pokarmy suszone, mrożone, oraz żywe dla ryb akwariowych i stawowych. Główną działalnością firmy jest sprzedaż ryb akwariowych  sprowadzanych z Columbii, Peru, Argentyny, Malezji, Indonezji, Tajlandii, Sri lanki, Izraela, Chin, Czech i Polski. W sezonie wiosenno-letnim prowadzimy sprzedaż ryb , roślin i pokarmów stawowych.

Po za rybami naszą mocną stroną jest najbogatsza stała oferta  zwierząt  futerkowych i ptaków egzotycznych.
Wzbogaciliśmy również naszą ofertę o gady, płazy, owady, oraz w stałej ofercie posiadamy  dla nich pokarmy żywe.

Współpracujemy również z wieloma firmami między innymi : Żwirex, Aquatica, Plantis , Masta, Vitro, Ziarenko, Ichtio, Amur, Aqua-art, Zoolek, Easy life, Karmeks, Nova, Cargiil, Delfin i wiele innych – oferując towar w cenach hurtowych producenta.

Staramy się, aby trudny dla każdego temat zoologii oprzeć o rzetelność i jakość naszego towaru oraz  służyć doświadczeniem i wiedzą. Współpracujemy z lekarzami weterynarii, z Uniwersytetem Warmińsko – Mazurskim, Zakładem Patologii i Immunologii Ryb IRS w Żabieńcu gdzie korzystamy z wiedzy i pomocy dr. Krzysztofa  Kazuń, który specjalizuję się w diagnostyce chorób pasożytniczych, bakteryjnych i środowiskowych ryb egzotycznych , co daje nam możliwość sprzedawania zdrowego towaru.

Nasi klienci to hurtownicy i sklepy zoologiczne. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Osoby, które wybierają się do nas pierwszy raz zapraszamy z dokumentami zaświadczającymi o prowadzeniu działalności  gospodarczej o profilu zoologicznym.

Posiadana flota samochodów dostawczych powoduje, że dowozimy towar do sklepów niemal w całej Polsce i do krajów Unii Europejskiej.  Jeżeli nie jesteśmy w stanie dojechać do Państwa to istnieje również możliwość wysyłania dostawy innym środkiem lokomocji jak PKS, PKP. Jesteśmy chętni do rozszerzenia naszych tras objazdowych, w tym celu prosimy o kontakt z naszym handlowcem.

Z góry dziękujemy i Zapraszamy do współpracy !!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress